VHS Mikuláš Rally Slušovice 2021

1 Valla R.
Škoda Fabia
00:04:19.4
1
Valla R.
Škoda Fabia 
00:25:48.8
INFORMATION ABOUT SS 6
flash info (21 - Polášek Daniel / Brodecký Martin): Pomalu jsem se dostával do tempa, protože na minulých závodech jsem měl nehodu. Hodně to klouzalo, dokonce více než bych čekal. Mám nového spolujezdce, který jede vůbec první rally, takže hlavně předávám zkušenosti. Byla to show, chtěli jsme dobře zakončit sezonu, což se povedlo. Příští rok mám v plánu startovat opět v rámci mistrovství Evropy.
flash info (8 - Tlusťák Antonín / Večerka Michal): Jsem nadmíru spokojený, třetí příčka je nad očekáváním. Jel jsem s kluky v čele s Dominikem Stříteským na těžkých erzetách ve vteřinkách. Dobře jsme obuli gumy, rally si zkrátka nyní užívám.
flash info (4 - Vlček Martin / Jugasová Karolína): Na zdejší poměry to klouzalo více než obvykle. Jsem překvapený, jaké velmi dobré časy jsme zajížděli. Musím poděkovat pánům Minaříkům, že i v této složité době uspořádali skvělý podnik. Napříč všem opatřením i zákazům to nevzdali a mohli jsme tady všichni startovat.
flash info (5 - Bisaha Ondřej / Navrátil Jakub): Výsledek skvělý, i přesto že jsme neodhodlali k čisté jízdě a jeli hlavně atraktivně pro fanoušky podél rychlostních zkoušek. První erzetu na okruhu jsme jeli bokem pro diváky. Snažil jsem se držet smyk, proto jsem byl překvapen velmi dobrými časy. V závěrečném servisu jsme dali nové gumy a vybojovali první příčku.
(11 - Bujáček Martin / Omelka Zdeněk): Originální zajetý čas: 2:59,8
(8 - Tlusťák Antonín / Večerka Michal): Originální zajetý čas: 2:52,8
(2 - Stříteský Dominik / Hovorka Jiří): Originální zajetý čas: 2:52,4
(4 - Vlček Martin / Jugasová Karolína): Originální zajetý čas: 2:49,3
(5 - Bisaha Ondřej / Navrátil Jakub): Originální zajetý čas: 2:47,8
RZ 6 Bernardýnská se pojede jako "power stage", při které budou posádkám uděleny bonusové vteřiny za umístění na 1. až 5. místě absolutního pořadí v rychlostní zkoušce. Vítězi bude z dosaženého času na RZ 6 odečteno 5 vteřin, druhému 4 vteřiny, třetímu 3 vteřiny, čtvrtému 2 vteřiny a pátému 1 vteřina.