| 1 |
Van Den Brand M.
Ford Fiesta R2T |
00:11:02.5 |
| 2 |
De Mévius G.
Ford Fiesta R2T |
00:11:04.8
00:00:02.3 00:00:02.3 |
| 3 |
Aasen M.
Ford Fiesta R2T |
00:11:11.9
00:00:09.4 00:00:07.1 |
| 4 |
Vatanen M.
Ford Fiesta R2T |
00:11:12.1
00:00:09.6 00:00:00.2 |
| 5 |
Greensmith G.
Ford Fiesta R2T |
00:11:25.6
00:00:23.1 00:00:13.5 |
| 6 |
Hudson W.
Ford Fiesta R2T |
00:11:57.8
00:00:55.3 00:00:32.2 |
| 7 |
Van Deijne K.
Ford Fiesta R2T |
00:17:37.9
00:06:35.4 00:05:40.1 |
| - |
Novak T.
Ford Fiesta R2T |
00:17:37.9
00:06:35.4 00:00:00.0 |
1![]() |
De Mévius G.
Ford Fiesta R2T |
03:30:57.6 |
2![]() |
Van Den Brand M.
Ford Fiesta R2T |
00:01:38.4 00:01:38.4 |
3![]() |
Vatanen M.
Ford Fiesta R2T |
00:03:25.9 00:01:47.5 |
4![]() |
Hudson W.
Ford Fiesta R2T |
00:20:32.3 00:17:06.4 |
5![]() |
Van Deijne K.
Ford Fiesta R2T |
00:32:53.9 00:12:21.6 |
6![]() |
Aasen M.
Ford Fiesta R2T |
00:39:24.5 00:06:30.6 |
7![]() |
Greensmith G.
Ford Fiesta R2T |
00:46:10.5 00:06:46.0 |
8![]() |
Novak T.
Ford Fiesta R2T |
00:51:54.6 00:05:44.1 |
| INFORMACE K RZ 17 | |
(44 - Camilli Eric / Veillas Benjamin):
Je to ok. Zkusili jsme trochu zrychlit, ale čas nebyl dobrý. Nevím proč. | |
(42 - Breen Craig / Martin Scott):
Jsem těžce zklamaný... | |
(45 - Kopecký Jan / Dresler Pavel):
Byl to povedený den. Odpoledne jsem se snažili držet stejné tempo a neudělat nějakou hloupou chybu, která by nás stála naší pozici. | |
(12 - Lefebvre Stéphane / Prévot Stéphane):
Na poslední RZ už jsem netlačil. Chtěl jsem dojet do cíle. A zítra se mi to doufám povede. | |
(21 - Prokop Martin / Tománek Jan):
Dnešek byl nepovedený, od začátku do konce. Dnešek byl zklamáním. | |
(6 - Tänak Ott / Mõlder Raigo):
Dopoledne jsme celkem bojovali s nastavením a v poledne udělali několik velkých změn. | |
(5 - Evans Elfyn / Barritt Daniel):
Měli jsme dvě rezervy a nebyl to dobrý nápad. Vyvážení auta nebylo nejlepší. | |
(7 - Neuville Thierry / Gilsoul Nicolas):
Celkem nám to šlo dobře. Našli jsme vhodnou míru rizika a toho jak moc tlačit na pilu. | |
(4 - Østberg Mads / Andersson Jonas):
Není to špatné. Když se snažím tlačit na pilu jedu pomaleji. | |
(2 - Latvala Jari-Matti / Anttila Miikka):
V jedné levé odbočce jsem to vzal trochu zeširoka. (tráva na přední části vozu) | |
(1 - Ogier Sébastien / Ingrassia Julien):
Perfektní den, jsem opravdu spokojený. Největší díl našeho náskoku jsme získali na Panzerplatte a ta byla klíčem k této rally. | |



(44 - Camilli Eric / Veillas Benjamin):
Je to ok. Zkusili jsme trochu zrychlit, ale čas nebyl dobrý. Nevím proč.
